Змішувач для ванни вилив 30 см MILLZ MRS-15-35-043 чорний матовий 1/10

- В наличии
- Код: 00000022892
1 297,80 ₴
+380 (66) 000-32-32
- +380 (68) 000-32-32Viber WhatsApp Telegram пишіть
- +380 (68) 000-32-32
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чорний змішувач із силуміну для вашої ванної кімнати. Чорного кольору, матовий. Діаметр картриджа: 35 мм. Довжина гусака - 30 см. Країна виробник: Китай. Кріплення в комплекті (ексцентрики). Гарантія на корпус змішувача один рік. Змішувач продається в міцній картонній коробці. Комплект поставки: змішувач, кріплення, інструкція, гарантійний талон. Задля уникнення подряпин корпус змішувача упаковано в зелений тканинний мішечок. Перевірена модель, вивірений дизайн роблять цей змішувач фаворитом покупців.
Габарити упаковки: 32х13,5х10,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MILLZ |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид картриджа | 35 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 30 см |
| Картридж змішувача | 35 мм |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір змішувача | чорний |
| Комплект поставки | кріплення, паспорт, гарантійний талон |
| Материал изделия | Силумін |
| Назначение | Вода |
| Область застосування змішувача | Ванна |
| Покрытие | Краска |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Страна | Китай |
| Тип гусака | Поворотний |
| Тип кріплення змішувача | Настінний |
| Тип механізму змішування | Картридж |
| Тип смесителя | Картриджний |
| Тип упаковки | Картон |
| Торгова марка | MILLZ |
- Цена: 1 297,80 ₴






