Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Тамара Л.
Хорошо
Олександр Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталя Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зробила замовлення 5 днів назад , зі мною не звʼязались , за ці 5 днів товар не відправили🤷♀️ Написала у вайбер - за 24 години ніхто так і не прочитав моє повідомлення та не відповів .
Татьяна Р.
Отлично
Руслана Т.
Отлично
Наталья П.
Отлично
Євгеній П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Любов Т.
Очень плохо
Замовлення зробила 4.01. тільки вчора відправили..жах.. але мені вже не потрбіно
Зробила замовлення 5 днів назад , зі мною не звʼязались , за ці 5 днів товар не відправили🤷♀️ Написала у вайбер - за 24 години ніхто так і не прочитав моє повідомлення та не відповів .
Замовлення зробила 4.01. тільки вчора відправили..жах.. але мені вже не потрбіно