Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Юлія М.
Очень плохо
Дуже довго відправляєте замовлення, з 8.01 сьогодні вже 14.01. На смс або дзвіноки не відповідаєте.(навіщо тоді вказувати контакти) Наразі замовлення вже не потрібно!
Яна г.
Очень плохо
Юлія К.
Очень плохо
Не відписували протягом 4 днів. Та не було за цей період відправлено замовлення.
Ирина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пшець Р.
Отлично
Филипп Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юрій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
супер
Наталья Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую 💕
Олена Є.
Отлично
Завжди заявляю лише тут,всі горщики та вазони супер. Ціни доступні,якість дуже гарна.Ввічливий менеджер.Щиро дякую.Співпрацюю на постійній основі. Щиро дякую Вам. Гарних продажів та ввічливих покупців.
Дуже довго відправляєте замовлення, з 8.01 сьогодні вже 14.01.
На смс або дзвіноки не відповідаєте.(навіщо тоді вказувати контакти)
Наразі замовлення вже не потрібно!
Не відписували протягом 4 днів.
Та не було за цей період відправлено замовлення.
супер
дякую 💕
Завжди заявляю лише тут,всі горщики та вазони супер.
Ціни доступні,якість дуже гарна.Ввічливий менеджер.Щиро дякую.Співпрацюю на постійній основі.
Щиро дякую Вам.
Гарних продажів та ввічливих покупців.