Шановні покупці!
Ми обов’язково зв’яжемося з вами у робочі дні.
Зверніть увагу, що в суботу, неділю та святкові дні ми не працюємо, тому відповіді можуть надходити із затримкою.
Дякуємо за розуміння та гарного дня!
Оптовый склад хозтоваров!
+380 (66) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Юлія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ВиолеттаНиколаевна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна З.
Хорошо
Нажаль,один із контейнерів приїхав зламаний,побитий. Можливо,це трапилося під час доставки укрпрштою.
Дарина Н.
Очень плохо
Товар так і не відправили .Обіцяли ,обіцяли і перестали взагалі відповідати на смс.Не рекомендую взагалі .Товар замовляла для лікарні ,в дитячу онкологію ,не для розваг .Неприємний досвід .
Світлана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валерія В.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приїхав столик не такий, як було вказано на сайті, на повідомлення не відповідають, на телефон також, дуже не раджу цього продавця!
Комментарий продавца
Дякую за відгук Столик Ви отримали точнісінько як замовляли одна лиш різниця, що наліпку з азбукой виробник тепер робить не прозору а білу, фото є на сайті, Ви зробили замовлення 31.12.2025 | 12:21 ми 1 та 2 січня вихідні і субота та неділя теж вихідні, Стосовно що не відповідаєм на дзвінки В компаніїї 1 оператор на зв'язку і це я, з 31 січня 20 години вечора почалась євакуація тяжко пораненого мого сина, зараз ми проходим 5 евакуацію і доки ми не доїдем до госпіталю я не буду на постійному зв'язку У Вас в Дніпропетровській області не має війни?
Володимир П.
Отлично
добре
Альона Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар якісний,швидко зв'язалися, швидко відправили,все дуже добре,дякую
Нажаль,один із контейнерів приїхав зламаний,побитий. Можливо,це трапилося під час доставки укрпрштою.
Товар так і не відправили .Обіцяли ,обіцяли і перестали взагалі відповідати на смс.Не рекомендую взагалі .Товар замовляла для лікарні ,в дитячу онкологію ,не для розваг .Неприємний досвід .
Приїхав столик не такий, як було вказано на сайті, на повідомлення не відповідають, на телефон також, дуже не раджу цього продавця!
Дякую за відгук
Столик Ви отримали точнісінько як замовляли
одна лиш різниця, що наліпку з азбукой виробник тепер робить не прозору а білу, фото є на сайті,
Ви зробили замовлення 31.12.2025 | 12:21
ми 1 та 2 січня вихідні і субота та неділя теж вихідні,
Стосовно що не відповідаєм на дзвінки
В компаніїї 1 оператор на зв'язку і це я,
з 31 січня 20 години вечора почалась євакуація тяжко пораненого мого сина,
зараз ми проходим 5 евакуацію
і доки ми не доїдем до госпіталю я не буду на постійному зв'язку
У Вас в Дніпропетровській області не має війни?
добре
товар якісний,швидко зв'язалися, швидко відправили,все дуже добре,дякую