Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Ірина Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую! Купую вже не вперше. Все подобається, буду звертатися ще.
Ингрит С.
Плохо
Я не задоволена, тому що маю інші кольори ніж замовляла, без пояснень..прислали скрін накладной зі змінами, поді там розбирайся сам які там кольорі .. Будьте уважні!
Рекомендую! Купую вже не вперше. Все подобається, буду звертатися ще.
Я не задоволена, тому що маю інші кольори ніж замовляла, без пояснень..прислали скрін накладной зі змінами, поді там розбирайся сам які там кольорі .. Будьте уважні!
Дякую! Все супер!