Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Люба Б.
Отлично
дякуємо нам дуже сподобалось
Светлана А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Контейнери добрі, гарні. Але якби чуть більші і вищі. Формат А4 не геть помістився, як хотілося би, потрібно трохи згибати. А так в основному, непогані. Можна брати.
дякуємо нам дуже сподобалось
Контейнери добрі, гарні. Але якби чуть більші і вищі. Формат А4 не геть помістився, як хотілося би, потрібно трохи згибати. А так в основному, непогані. Можна брати.