Шановні покупці!
Ми обов’язково зв’яжемося з вами у робочі дні.
Зверніть увагу, що в суботу, неділю та святкові дні ми не працюємо, тому відповіді можуть надходити із затримкою.
Дякуємо за розуміння та гарного дня!
Оптовый склад хозтоваров!
+380 (66) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Наталія О.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Дякуємо за відгук Ми дбаєм про комфорт кожного клієнта, тому як що товара на час замовлення не має в наявності , ми питаємо : скасувать замовлення чи Вам зручно чекати 7-10 днів . Так звісно товар продається , тому і закінчується.
У Вас теж запитали, Ви вирішили не скасувать замовлення і не замовляти в іншому магазині, а зачекати . Ми розумієм у Вас на то були причини. Це був ВАШ вибір, ми виконали замовлення з затримкою в 10 днів. Ви зробили свій вибір зачекати , Ви відповідальні за свої вчинки. Дякую за відгук. Він буде корисним для наших клієнтів
Наталія
Коли мені казали почекати, мова йшла про декілька днів, не більше 2-3. А вийшло понад 10.
Майя К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні шезлонги,все сподобалось) Дякую.
Сергій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владимир К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Інна А.
Отлично
Передзвонили щодо комментария до замовлення, все пояснили. Надіслали фото можливих варіантів кольору. Рекомендую.
Віра Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за гарну роботу дівчат. Відгукнулись швидко. Дякую за терпіння! Обслуговування на вищому рівні. Товар прийшов вчасно і в хорошому стані.Всім задоволена.
Ольга З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрей С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Майя Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня. В другий раз роблю у цьому магазині заказ. І хочу подякувати продавцям-менеджерам,за таку їхню гарну роботу. Дуже гарно упаковують, швидко відправляють.Рекомендую.
Доброго дня
Дякуємо за відгук
Ми дбаєм про комфорт кожного клієнта, тому як що товара на час замовлення не має в наявності , ми питаємо : скасувать замовлення чи Вам зручно чекати 7-10 днів . Так звісно товар продається , тому і закінчується.
У Вас теж запитали, Ви вирішили не скасувать замовлення і не замовляти в іншому магазині, а зачекати . Ми розумієм у Вас на то були причини.
Це був ВАШ вибір, ми виконали замовлення з затримкою в 10 днів.
Ви зробили свій вибір зачекати , Ви відповідальні за свої вчинки.
Дякую за відгук.
Він буде корисним для наших клієнтів
Коли мені казали почекати, мова йшла про декілька днів, не більше 2-3. А вийшло понад 10.
Гарні шезлонги,все сподобалось)
Дякую.
Передзвонили щодо комментария до замовлення, все пояснили. Надіслали фото можливих варіантів кольору. Рекомендую.
Дякую за гарну роботу дівчат. Відгукнулись швидко. Дякую за терпіння! Обслуговування на вищому рівні. Товар прийшов вчасно і в хорошому стані.Всім задоволена.
Доброго дня. В другий раз роблю у цьому магазині заказ. І хочу подякувати продавцям-менеджерам,за таку їхню гарну роботу. Дуже гарно упаковують, швидко відправляють.Рекомендую.