Шановні покупці!
Ми обов’язково зв’яжемося з вами у робочі дні.
Зверніть увагу, що в суботу, неділю та святкові дні ми не працюємо, тому відповіді можуть надходити із затримкою.
Дякуємо за розуміння та гарного дня!
Оптовый склад хозтоваров!
+380 (66) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Ирина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за товар. Магазин рекомендую до співпраці!!
Євген Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все на висоті респект
Тамара М.
Отлично
Лариса Б.
Отлично
Дуже сподобалось, товар якісний, прийшов швидко, дякую за обслуговування)))
наталія А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дария Д.
Очень плохо
Обслуговування клієнтів просто на низькому рівні, товар був замовлений тиждень тому і він ще не доставлений без якихось зрозумілих причин, говорять одну дату відправки , а виявляється зовсім інша
Аліса-анна Г.
Отлично
Ірина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Екатерина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую, все прекрасне!
Покупатель
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму, тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.
Дякую за товар. Магазин рекомендую до співпраці!!
все на висоті
респект
Дуже сподобалось, товар якісний, прийшов швидко, дякую за обслуговування)))
Обслуговування клієнтів просто на низькому рівні, товар був замовлений тиждень тому і він ще не доставлений без якихось зрозумілих причин, говорять одну дату відправки , а виявляється зовсім інша
дякую, все прекрасне!
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Дякуємо за відгук
Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму,
тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.