Шановні покупці!
Ми обов’язково зв’яжемося з вами у робочі дні.
Зверніть увагу, що в суботу, неділю та святкові дні ми не працюємо, тому відповіді можуть надходити із затримкою.
Дякуємо за розуміння та гарного дня!
Оптовый склад хозтоваров!
+380 (66) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
Отзывы о компании Хаус-пласт ➤ Оптовий склад господарських товарів
Покупатель
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму, тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.
Олексій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Борис Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Євген Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія М.
Очень плохо
Робила замовлення у неділю, на сьогодні 2 день немає зворотньої відповіді, якщо немає товару в наявності, про це можна повідомити , але не реагувати на запитання чи не давати відповідь клієнту-це не компетентно.
Ирина Ш.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вера Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко збирають та відправляють замовлення, відповідально та якісно виконують свою роботу. Ви – найкращі!
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Дякуємо за відгук
Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму,
тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.
Робила замовлення у неділю, на сьогодні 2 день немає зворотньої відповіді, якщо немає товару в наявності, про це можна повідомити , але не реагувати на запитання чи не давати відповідь клієнту-це не компетентно.
Швидко збирають та відправляють замовлення, відповідально та якісно виконують свою роботу. Ви – найкращі!
Все супер 👍 рекомендую 👍
чекала тиждень, товар так і не відправили