Відро кольорове 14л

Акція
-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 162 ₴
від 157,14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (66) 000-32-32
Vodafone
- +380 (68) 000-32-32Viber WhatsApp Telegram пишіть
- +380 (68) 000-32-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро кольорове 14л
Розмір:
- Діаметр - 29 см;
- Довжина – 30 см;
- Ширина - 29 см;
- Висота - 28 см;
- Об'єм - 14 л.
Опис:
- Ціна вказана без кришки;
- Кришку замовляйте окремо;
- Легкий, зносостійкий матеріал;
- Широка кольорова гама.
Матеріал: поліпропілен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 29 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 14 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: від 157,14 ₴

