Рубашка чи сорочка? Одне й те саме, чи все-таки ні?
Рубашка чи сорочка? Одне й те саме, чи все ж таки ні?
То що ж ви підбираєте в магазині під костюм: - Сорочку? Помилка. Насправді під костюм одягають сорочку, а не рубашку!
Сорочка здавна була нижньою білизною. Шили їх із легких, тонких та приємних до тіла тканин. Її одягали під одяг. І до цього дня сорочки шиють комфортними, з тонких гладких тканин: бавовна, шовк, льон, батист. До тіла приємно і костюм сідає по фігурі!
Рубашка з'явилася на багато пізніше і носити її почали, як самостійну одяг. Шиють їх з більш щільних тканин: фланелі, джинси і т. д. Рубашку носять як верхній одяг.
А тепер принципові відмінності!
- На відміну від рубашки , які шиються різної довжини, сорочки не бувають короткими, тому що їх заправляють у штани.
- Сорочку не носять навипуск, а ось для рубашки це не принципово. Підлоги у сорочки прямі й рівні, а у рубашки - закруглені.
- Манжети сорочки застібаються тільки запонками, А якщо ви бачите гудзики на манжетах - це рубашка . Вона застібається по всій довжині полички. У рубашки можливий принт, якийсь помітний малюнок, а також елементи стилю мілітарі (погони або кишені на клапанах).
- У сорочки комір твердіше, ніж на сорочці. Під костюм ж вдягають краватку.
- Рубашка не покривається інший одягом. З 1960-х років носиться самостійно, як окремий елемент гардеробу. Сорочка надівається виключно під піджак, жилет, светр або ще щось.
Ну і якщо дотримуватися правил хорошого тону, ви повинні пам'ятати, що якщо на вас сорочка, то піджак ви на людях не знімете?
Але сучасна мода різноманітна і багато правила здають свої позиції.
Можете класичну рубашку носити сорочку. І під піджак, і без нього.
За стилем сорочки бувають класичні та спортивні, а за типом крою – приталені і вільні.
- Кашпо, вазон або горщик для квітів. У чому різниця?Початківцям квітникарям незрозуміла різниця між зовні схожими кашпо, вазонами та горщиками для квітів.Кашпо, вазон або горщик для квітів. У чому різниця?
- Видалення плям. Корисні поради.Як вивести жирну пляму на шпалерах, темний слід від гарячого на меблях, плями від світлих рідин на меблях, жир від консервів, жирові плями, плями від чаю на клейонці.Видалення плям. Корисні поради.