Відро-туалет з залізною ручкою 16л

Розпродаж !!!
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
від 304 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (66) 000-32-32
Vodafone
- +380 (68) 000-32-32Viber WhatsApp Telegram пишіть
- +380 (68) 000-32-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро-туалет із залізною ручкою 16л
- Довжина - 47см
- Ширина - 36см
- Висота - 37см
- Дуже міцне.
- Можна прикрутити м'яку кришку для унітазу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Полімергарант |
- Ціна: від 304 ₴



