Мильниця відкрита, МІНІ

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: И
від 9 ₴
від 8,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (66) 000-32-32
Vodafone
- +380 (68) 000-32-32Viber WhatsApp Telegram пишіть
- +380 (68) 000-32-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мильниця відкрита решітка, МІНІ
- Подвійне вентильоване дно забезпечує висихання шматочка мила.
- Не прилипає та не розмокає у залишках води.
- Мильниця буде необхідна вдома на кухні та у ванній.
- Мильниця з якісного пластику, добре миється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ідея |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: від 8,73 ₴

