Відгуки про компанію Хаус-пласт ➤ Оптовий склад госптоварів
Тамара Л.
Добре
Олександр Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Людмила З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталя Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зробила замовлення 5 днів назад , зі мною не звʼязались , за ці 5 днів товар не відправили🤷♀️ Написала у вайбер - за 24 години ніхто так і не прочитав моє повідомлення та не відповів .
Татьяна Р.
Відмінно
Руслана Т.
Відмінно
Наталья П.
Відмінно
Євгеній П.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Любов Т.
Дуже погано
Замовлення зробила 4.01. тільки вчора відправили..жах.. але мені вже не потрбіно
Зробила замовлення 5 днів назад , зі мною не звʼязались , за ці 5 днів товар не відправили🤷♀️ Написала у вайбер - за 24 години ніхто так і не прочитав моє повідомлення та не відповів .
Замовлення зробила 4.01. тільки вчора відправили..жах.. але мені вже не потрбіно