Відгуки про компанію Хаус-пласт ➤ Оптовий склад госптоварів
Юлія М.
Дуже погано
Дуже довго відправляєте замовлення, з 8.01 сьогодні вже 14.01. На смс або дзвіноки не відповідаєте.(навіщо тоді вказувати контакти) Наразі замовлення вже не потрібно!
Яна г.
Дуже погано
Юлія К.
Дуже погано
Не відписували протягом 4 днів. Та не було за цей період відправлено замовлення.
Ирина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пшець Р.
Відмінно
Филипп Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Світлана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
супер
Наталья Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую 💕
Олена Є.
Відмінно
Завжди заявляю лише тут,всі горщики та вазони супер. Ціни доступні,якість дуже гарна.Ввічливий менеджер.Щиро дякую.Співпрацюю на постійній основі. Щиро дякую Вам. Гарних продажів та ввічливих покупців.
Дуже довго відправляєте замовлення, з 8.01 сьогодні вже 14.01.
На смс або дзвіноки не відповідаєте.(навіщо тоді вказувати контакти)
Наразі замовлення вже не потрібно!
Не відписували протягом 4 днів.
Та не було за цей період відправлено замовлення.
супер
дякую 💕
Завжди заявляю лише тут,всі горщики та вазони супер.
Ціни доступні,якість дуже гарна.Ввічливий менеджер.Щиро дякую.Співпрацюю на постійній основі.
Щиро дякую Вам.
Гарних продажів та ввічливих покупців.