Відгуки про компанію Хаус-пласт ➤ Оптовий склад госптоварів
Юлія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ВиолеттаНиколаевна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна З.
Добре
Нажаль,один із контейнерів приїхав зламаний,побитий. Можливо,це трапилося під час доставки укрпрштою.
Дарина Н.
Дуже погано
Товар так і не відправили .Обіцяли ,обіцяли і перестали взагалі відповідати на смс.Не рекомендую взагалі .Товар замовляла для лікарні ,в дитячу онкологію ,не для розваг .Неприємний досвід .
Світлана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерія В.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приїхав столик не такий, як було вказано на сайті, на повідомлення не відповідають, на телефон також, дуже не раджу цього продавця!
Коментар продавця
Дякую за відгук Столик Ви отримали точнісінько як замовляли одна лиш різниця, що наліпку з азбукой виробник тепер робить не прозору а білу, фото є на сайті, Ви зробили замовлення 31.12.2025 | 12:21 ми 1 та 2 січня вихідні і субота та неділя теж вихідні, Стосовно що не відповідаєм на дзвінки В компаніїї 1 оператор на зв'язку і це я, з 31 січня 20 години вечора почалась євакуація тяжко пораненого мого сина, зараз ми проходим 5 евакуацію і доки ми не доїдем до госпіталю я не буду на постійному зв'язку У Вас в Дніпропетровській області не має війни?
Володимир П.
Відмінно
добре
Альона Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар якісний,швидко зв'язалися, швидко відправили,все дуже добре,дякую
Нажаль,один із контейнерів приїхав зламаний,побитий. Можливо,це трапилося під час доставки укрпрштою.
Товар так і не відправили .Обіцяли ,обіцяли і перестали взагалі відповідати на смс.Не рекомендую взагалі .Товар замовляла для лікарні ,в дитячу онкологію ,не для розваг .Неприємний досвід .
Приїхав столик не такий, як було вказано на сайті, на повідомлення не відповідають, на телефон також, дуже не раджу цього продавця!
Дякую за відгук
Столик Ви отримали точнісінько як замовляли
одна лиш різниця, що наліпку з азбукой виробник тепер робить не прозору а білу, фото є на сайті,
Ви зробили замовлення 31.12.2025 | 12:21
ми 1 та 2 січня вихідні і субота та неділя теж вихідні,
Стосовно що не відповідаєм на дзвінки
В компаніїї 1 оператор на зв'язку і це я,
з 31 січня 20 години вечора почалась євакуація тяжко пораненого мого сина,
зараз ми проходим 5 евакуацію
і доки ми не доїдем до госпіталю я не буду на постійному зв'язку
У Вас в Дніпропетровській області не має війни?
добре
товар якісний,швидко зв'язалися, швидко відправили,все дуже добре,дякую