Шановні покупці!
Ми обов’язково зв’яжемося з вами у робочі дні.
Зверніть увагу, що в суботу, неділю та святкові дні ми не працюємо, тому відповіді можуть надходити із затримкою.
Дякуємо за розуміння та гарного дня!
Оптовий склад госптоварів!
+380 (66) 000-32-32
Vodafone
+380 (68) 000-32-32
+380 (68) 000-32-32
Відгуки про компанію Хаус-пласт ➤ Оптовий склад госптоварів
Покупець
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Коментар продавця
Дякуємо за відгук Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму, тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.
Олексій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Борис Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Євген Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія М.
Дуже погано
Робила замовлення у неділю, на сьогодні 2 день немає зворотньої відповіді, якщо немає товару в наявності, про це можна повідомити , але не реагувати на запитання чи не давати відповідь клієнту-це не компетентно.
Ирина Ш.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вера Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко збирають та відправляють замовлення, відповідально та якісно виконують свою роботу. Ви – найкращі!
Я вказала при замовлені спосіб оплати після отримання на пошті, але продавець написав що хоче повну передоплату. Дуже шкода… навіщо давати вибір якщо його немає?
Дякуємо за відгук
Від Вас попросили передплату, тому що Ви перед цим робили замовлення і відмовились від нього, а замовлення було більше ніж на 10 тис , і за доставку ми заплатили не маленьку суму,
тому і попросили від Вас передплату,щоб не катать товар вдруге і в трете.
Робила замовлення у неділю, на сьогодні 2 день немає зворотньої відповіді, якщо немає товару в наявності, про це можна повідомити , але не реагувати на запитання чи не давати відповідь клієнту-це не компетентно.
Швидко збирають та відправляють замовлення, відповідально та якісно виконують свою роботу. Ви – найкращі!
Все супер 👍 рекомендую 👍
чекала тиждень, товар так і не відправили